Н. В. Сосонна
Інститут проблем безпеки АЕС НАН України,
вул. Кірова, 36а, Чорнобиль, 07270, Україна
DOI: doi.org/10.31717/2311-8253.21.3.10
Анотація
Під час проведення робіт з радіогідроекологічного моніторингу з 1996 р. накопичена велика кількість даних, яка зберігається як на електронних, так і паперових носіях. Постала необхідність в упорядкуванні даних в єдиній системі для обробки та аналізу, будування електронних карт, моделей і розрахунку прогнозу змін радіогідроекологічного стану. Запропоновані для використання методи цифрового картографічного аналізу та геоінформаційного моделювання сприяють оперативному отриманню повної інформації про гідрогеологічні умови будь-якої точки досліджуваної території.
Ключові слова: радіогідроекологічний моніторинг, база геоданих, стратиграфічна модель, цифрові карти, геоінформаційне моделювання
Якщо стаття прийнята до друку в журналі «Ядерна енергетика та довкілля», автор має підписати угоду про передачу авторських прав. Угода надсилається на поштову (оригінал) або електронну адресу (сканована копія) Редакції журналу.
Всі матеріали поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.